Michael Heering

Thuiswinkel.org versterkt haar focus op e-mailmarketing

Geschreven door Michael Heering op

Thuiswinkel.org kiest voor CopernicaBelangenvereniging Thuiswinkel.org gaat de focus op zijn e-mailmarketingactiviteiten dit jaar verder versterken met de inzet van Copernica Marketing Software. Daarnaast wordt de marketingsoftware ook ingezet voor de Europese belangenbehartiger voor webshops: Ecommerce Europe.

“Wij versterken met de inzet van de software onze focus op e-mailmarketing omdat wij als belangenvereniging via het e-mailkanaal onze leden en business partners op de hoogte willen houden van onze drie pijlers: Belangenbehartiging, Thuiswinkel Waarborg en Kenniscentrum”, aldus Wijnand Jongen, Directeur Thuiswinkel.org. “Net als de webwinkeliers om ons heen zien wij dat er veel mogelijkheden zijn met e-mailmarketing. Ook wij willen blijven groeien en verbeteren.”

De e-mailings krijgen een geheel nieuwe uitstraling en worden ook geschik gemaakt voor mobiel gebruik. “Die mobiele trend kunnen we als belangenvereniging voor de e-commercebranche natuurlijk niet negeren. Er is nu responsive design toegevoegd waardoor onze e-mails prettiger te lezen zijn voor al onze leden”, vertelt Sanne Geurts, online marketeer bij Thuiswinkel.org & Ecommerce Europe. Deze verandering komt er zowel voor Thuiswinkel.org als voor Ecommerce Europe.

Naast de e-mailings maakt Thuiswinkel.org ook al haar formulieren gebruiksvriendelijker. “Gezien we vanuit beide branche-organisaties veel evenementen organiseren voor onze leden en niet-leden, willen we dit overzichtelijk kunnen opslaan in onze database. Dankzij de uitgebreide rapportage zijn we ook in staat meer kennis te halen uit onze communicatie, zodat we beter kunnen inspelen op de behoeften van de lezers. Benieuwd hoe dit er allemaal uit gaat zien? Hou dan zeker onze volgende e-mails in de gaten”, concludeert Geurts.

Over Thuiswinkel.org:

Thuiswinkel.org is dé belangenvereniging voor webwinkels in Nederland en geeft het keurmerk Thuiswinkel Waarborg uit. Dit is het kwaliteitskeurmerk voor webwinkels en consumenten: online kopen bij betrouwbare webwinkels. Daarnaast is Thuiswinkel.org de kennis-, informatie- en netwerkplek voor online winkels en partners.